Zostavte tím ...

Vo viacerých sa to lepšie tiahne. Môžete sa vzájomne motivovať, podpichovať, pomáhať si, porovnávať sa. Byť súčasťou tímu neznamená, že musíte chodiť spolu, ale že sa zúčastňujete spolu "jeden za všetkých, všetci za jedného".

V rámci výzvy môžete vytvoriť dva základné typy tímov: KLASICKÝ o 4-10 členoch a PARTNERSKÝ o dvoch členoch. Dobrá správa je, že môžete byť súčasťou oboch :)

V klasickom tíme sa body členov jednoducho sčítajú a v partnerskom tíme sa počítajú body člena so slabším výkonom. Partnerský tím je založený na vzájomnej podpore a porekadle, že reťaz je taká silná, aká silná je jeho najslabší článok.

Naraziť tu môžete tiež na dva špecifické tímy, a to firemné (viac o ňom v časti pre firmy) a triedne (viac o ňom v časti pre školy).
Možnosť zúčastniť sa ako firma a zostavovať firemné tímy je spoplatnená. Touto symbolickou čiastkou tak firma, mesto alebo záujmová skupina môže podporiť výzvu a využívať špeciálne výhody.Aby ste mohli založiť tím alebo sa do nejakého pridať, je potrebné byť do výzvy prihlásený. Tím môžete založiť v menu u svojho profilu po prihlásení. Účastníkovi, ktorý tím založí, hovoríme kapitán. Ten môže pozývať do tímu ďalších členov.

Tímy majú svoj špecifický systém bodovania. Pozrite sa do pravidiel.


Ako si váš tím vedie medzi ostatnými môžete sledovať v REBRÍČKU TÍMOV.


Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri