Ako sa môžete do výzvy zapojiť? 

V prípade, že ste sa rozhodli prijať výzvu, pokoriť sami seba, ostatných alebo len zistiť akú veľkú úlohu hrá chôdza vo vašom živote...

ak ste sa výzvy v minulosti už zúčastnili:


Akonáhle uskutočníte vyššie zmienený krok, dostanete sa do portálu výzvy. Máte tu svoj profil a automaticky sa zúčastňujete AKO JEDNOTLIVEC. Ak máte tímového ducha, môžete si založiť tím alebo sa do nejakého pridať. Ak tak urobíte, budete sa zúčastňovať nielen ako jednotlivec ale aj AKO TÍM. Byť v tíme neznamená, že musíte chodiť spoločne, ale že sa vaše body v tomto sčítajú.

V prípade, že ste súčasťou nejakej väčšej firmy, dajte nám vedieť a zúčastnite sa AKO FIRMA. Môžete vytvoriť tím so svojimi kolegami v práci a treba na porovnanie síl vyzvať inú pobočku.
Nielen dospelí, ale aj deti potrebujú chôdzu ako soľ a možno ešte viac. Vo výzve je umožnená účasť deťom od 6 rokov. Tie sa bohužiaľ nemôžu zúčastniť ako firma, ale môžu sa zúčastniť AKO ŠKOLA.
Priebeh celej výzvy je úzko prepojený s aktivitou jednotlivých obcí. Zapojené mestá vytvárajú svoju komunitu účastníkov, povzbudzujú ich aj odmieňajú za ich úsilie. Ak ste účastníkom niektorého zo zapojených miest, gratulujeme, lebo sa tak zároveň stávate súčasťou vzniku miest príjemných pre život a procesu skvalitňovania verejných priestranstiev vo vašej obci. Ak nie ste, pozrite sa na to, ako sa zapojiť AKO OBEC.
Účasť vás všetkých v akejkoľvek skupine alebo forme je dôležitá. Bez čoho by ale výzva vzniknúť a prebiehať nemohli sú finančné zdroje. Vďaka financiám tak môžeme na výzve pracovať, zdokonaľovať systém a spríjemňovať vám prežitie jednotlivých výziev. Chceli by sme preto poďakovať všetkým, ktorí ste nám prispeli na Darujme.sk alebo zakúpili premiový účet. Veľká vďaka patrí firmám, ktoré sa rozhodli nás podporiť a na výzve s nami spolupracovať. Pokiaľ tá vaša nie je medzi nimi, pozrite sa, aké sú možnosti zapojiť sa AKO PARTNER.

Zvláštne poďakovanie patrí všetkým obciam, ktoré sú členmi Partnerstva pre mestskú mobilitu, združenia, ktoré výzvu organizuje a tiež tým, ktoré nad rámec svojich bežných výdavkov výzvu finančne podporili.

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri