Účasťou vo výzve nebojujete za všeobecné blaho, či za spravodlivý svet. Účasťou vo výzve bojujete za svoje zdravie a prispievate k svojmu vyváženému životnému štýlu.

Aj napriek tomu, že chôdza patrí k najprirodzenejšiemu ľudskému pohybu, pomaly sa z našich životov vytráca. To so sebou bohužiaľ prináša aj rad problémov a chorôb. Výzva 10 000 krokov sa snaží napraviť a svojím obsahom vám ponúknuť možnosť, ako chôdzu znovu zaradiť do vašich všedných dní. Robíte to sami pre seba. Viac  O PROJEKTE

V prípade, že výzvu prijímate, pozrite sa na to, AKO SA ZAPOJIŤ. Aktívny, veselý a zdravý - aj taký môže byť váš apríl 2023.

Než však urobíte takto významný krok, preštudujte si starostlivo PRAVIDLÁ výzvy, nech potom nedôjde k zbytočným nedorozumneniam.

Novinkou je naša stále sa vyvíjajúca mobilná APLIKÁCIA. Tento užitočný nástroj nám pomôže nielen lepšie si zaznamenávať a sledovať svoje aktivity ale aj spolupracovať s mestami na tvorbe verejného priestranstva. Mesto, verejný priestor a mobilita ľudí sú hlavné témy, ktorými sa zaoberáme. Prečítajte si niečo viac O NÁS.

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri